Поліція помістила до центру соцреабілітації  6-річного хлопця зі Слов’янського району, який не зміг жити з матір’ю-п’яницею

На вулиці дитина звернулась до перехожих і ті зв'язались з правоохоронцями. Наразі недбайливу матір очкує позбавлення батьківських прав.

 Вдень до Слов'янського відділу поліції надійшов дзвінок з селища Андріївка. Заявник розповів, що на вулиці до нього звернувся маленький хлопчик і попросив допомогти, бо "батьки п'яні та б'ються".

За кілька хвилин за дитиною прибув наряд поліції та повіз її додому. Але виявилось, що 6-річний хлопчик зовсім не перебільшував свої життєві труднощі - її мати знаходилась у такому стані сп'яніння, що далеко не відразу змогла відкрити двері.

Залишати малюка у такій обстановці було не можна, тому правоохоронці відвезли його до слов'янського дитячого центру соцреабілітаціїї, де йому надали належного догляду.

Інспектори з ювенальної превенції притягнули горе-матір до адміністративної відповідальності за статтею 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей".

З'ясувалось, що раніше вже ставало питання про позбавлення жінки батьківських прав, але тоді суд вирішив надати їй ще один шанс. Як показав час - даремно. Тепер це питання буде розглядатись знову.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: