Українським студентам фінансово допоможе “EducationUA 2019”


Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради повідомляє, що з 22 квітня по 31 липня 2019 року триватиме нова соціальна програма матеріальної допомоги українським студентам – EducationUA  2019.

EducationUA 2019 – соціальна програма, що пропонує студентам на конкурсній основі здобути матеріальну винагороду за певні академічні успіхи. Організатором та грантодавцем виступає сервіс просування в инстаграм SMMdriver.

Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із запропонованих організаторами тем.

За умовами та результатами конкурсу буде обрано три переможця. Головний переможець отримає грант в розмірі 10 000 грн., що піде на оплату наступного навчального 2019-2020 року або оплату спеціалізованих курсів та програм, якщо переможцем стане студент з бюджетною формою навчання. Студенти, що посядуть друге та третє призові місця, отримають заохочувальні призи. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна.

До участі у конкурсі допускаються студенти будь-яких українських вузів, обов'язково громадяни України, які навчаються на 2-5 курсах денної і заочної форми навчання, на контрактній та бюджетній основі.

Подати заявку на участь у конкурсі, а також ознайомитися з деталями проведення конкурсу можна на сторінках сайтів кожного з грантодавців:

https://ladyspace.com.ua/educationua 

https://smmdriver.com/educationua 

Якщо виникли додаткові запитання, їх можна поставити за допомогою наступних каналів зв’язку:

ladyspace.educationua@ukr.net

smmdriver. educationua@ukr.net

або за телефоном +380631016042 з 1000 до 1800 щоденно.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: