Лише за один день поліцейські вилучили 270 патронів у трьох мешканців Слов’янська

З незаконного обігу правоохоронці вилучили більше 270 патронів різних калібрів. Набої направлено на експертизу.

 Ретельна перевірка на блокпостах поліції, вилучення в рамках обшукуючи заходів, робота з оперативною інформацією - правоохоронці роблять все можливе, щоб зберегти життя кожного громадянина і перекрити шляхи ввезення і вивезення небезпечних предметів.

Спілкуючись з громадянами правоохоронцям стало відомо, що 29 – річний та 49 – річні жителі Слов'янська зберігають боєприпаси. При перевірці поліцейські виявили і вилучили у них майже 200 набоїв різного калібру. А під час патрулювання в районі залізничного вокзалу у 18 – річного хлопця правоохоронці вилучили більше 90 патронів.

За даними фактами були відкриті кримінальні провадження у ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу».

 Уникнути кримінальної відповідальності і зберегти життя собі і оточуючим можна, добровільно здавши зброю, боєприпаси та вибухові речовини.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області 

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: