День Героїв на горі Карачун під Слов’янськом. Фоторепортаж

23 травня – День героїв. З нагоди Дня героїв, який святкується з 23 травня 1941 року, на меморіальному комплексі «На горі Карачун» відбулися урочисті заходи за участі представників силових структур – НГУ, ДСНС, 81 Краматорська ДШБ, в ході яких був відкритий пам’ятний знак до 5-ї річниці з дня визволення Слов’янська та Краматорська від російської окупації.

Згідно рішенням Верховної Ради України № 9234 від 18 грудня 2018 року. Було прийняте рішення щодо святкування 5-ї річниці з дня визволення Слов’янська та Краматорська на державному рівні. Силами волонтерів, та представників силових структур з 23 травня 2015 року по 23 травня 2019 року реалізовувався на благодійній основі проект вшанування пам’яти загиблих під час АТО на Сході України у місті Слов’янськ та Слов’янському районі. 23 травня 2015 року був відкритий перший пам’ятник в зоні АТО загиблим ЦСО «Альфа», НГУ, 95 Житомирський ДШБ.

Особливість меморіального комплексу «На горі Карачун» виражається в увіковіченні патріотичних пісень, періоду 2014 – 2019 років. Назавжди в граніті залишиться «Плине кача», Марш нової армії, пісня «Над землею тумани», створена гуртом «Струни серця», «Не сумуй» Олександра Рожко. В період бойових дій на горі Карачун була написана «Солдатська пісня з гори Карачун», народилась авторська пісня військовослужбовця 95 Житомирської ДШБ Юрія Сусло «Ну що вам розповісти».

В період 2015 – 2019 року реалізовувались соціально-відповідальні проекти у Західній Україні, пов’язані з реабілітацією військовослужбовців – «Звернення майбутнім поколінням українців з гори Карачун», піднято та установлено на найвищій точці України – горі Говерла, за допомогою керівництва Національної гвардії України, Поліції особливого призначення Харків, Івано-Франківськ, Суми. Також на горі Говерла на День незалежності у 2018 році був піднятий та установлений флаг міста Слов’янська.

Всі ці заходи проводились з метою відображення історичної правди подій новітньої історії з метою єдності України, спадкоємності поколінь та військово-патріотичного виховання молоді. Особливістю сценарію стало використання патріотичних пісень, та віршів, створенні у різні історичні епохи нашої країни.

Щира подяка всім, хто долучився до цього проекту.

День Героїв на горі Карачун відбувся за підтримки керівництва Національної Гвардії України, особисто заступника командуючого Нацгвардії генерала-лейтенанта Сподара Ярослава Богдановича, В/Ч 3035, ДСНС у місті Слов’янську та районі, поліції особливого призначення «Харків».

Особлива подяка Донецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства, ДП «Слов’янський лісгосп», Слов’янської міської бібліотеці, керівництву школи № 13 м. Слов’янськ, Слов’янської школи мистецтв, ГО «Ділове сприяння», А.В.Левіту, екс-заступнику голови Донецької ОДА (2017-2018 р) Добряку С.В., капелану 81 ДШБ о.Василю, ГО «Другий фронт», компанії СДС, родинам Івлевих, місто Слов’янськ, та Богач, місто Дніпро, родині скульпторів Рожик м. Коростищів.

Слава Україні! Героям Слава»

Організатор заходів Марина Квітка

Едуард Торский, фото автора
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
9
11

Эта запись была размещена в рубрики: