Слов’янськ взяв участь у заходах до Дня Європи у Бахмуті

18 травня у Бахмуті відбулись заходи до Дня Європи. Згідно жеребкування Слов'янськ представляв Швецію. Для демонстрування традицій країни було обрано свято зустрічі весни “Вальпургієва ніч”. 

В рамках заходу відбувся кулінарний батл з презентацією страв Швеції. Протягом фестивалю діяли фотозони та тематичні оформлені намети, де проходили майстер-класи з розпису дерев'яних коників - національного символу Шведського королівства.

Також до святкування були залучені творчі колективи міста: зразковий ансамбль танцю “Акварель”, ансамбль танцю “Овація”, громадська організація “Аметист”, гурток декоративно-прикладного мистецтва “Ексклюзиви”, студія театралізованих проектів “.Грим”. Крім того долучилися заклади громадського харчування ресторан “Палермо” та кафе “Славний город”. Всі вони допомогли зробити це свято яскравим та незабутнім.

Своїми враженнями від поїздки поділилась у мережі Фейсбук Оксана Ткач: "Слов‘янськ взяв участь у ЄвроФесті, який у цьому році приймав Бахмут. Це вже третій фестиваль на якому ми побували. Дякуємо всім хто зробив цей день яскравим! Разом ми СИЛА!!!"

За матеріалами інтернет
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: