Не залишайте дітей без нагляду! Через недогляд дорослих у Лиманському районі ледве не загинув дворічний хлопчик

Дитину, що самостійно вибралась з двору, знайшли без ознак життя у річці неподалік. У стані коми її було доставлено до лікарні. Поліцією проводиться досудове розслідування.

 Нещасний випадок трапився днями у селищі Щурове Лиманського району. 2-річний хлопчик знаходився у приватному домоволодінні разом із матір'ю, бабусею та прабабусею. Залишившись на якийсь час без нагляду, він вибрався на вулицю і попрямував до берега Сіверського Донця.

За деякий час жінки виявили зникнення дитини та розпочали її шукати. Обслідувавши двір, стали оглядати вулицю та дійшли до річки - саме там, у воді вони й побачили дитину, яка вже була без свідомості.

Хлопчика витягнули з річки, надали першу домедичну допомогу та викликали медиків. У стані коми його було доставлено до реанімаційного відділення місцевої лікарні.

Наразі життю малюка нічого не загрожує. Його стан оцінюється, як стабільний.

За даним фактом Лиманським відділенням поліції розпочато досудове розслідування, кваліфікація - стаття 166 Кримінального кодексу України (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування).

Шановні батьки! Не залишайте своїх малолітніх дітей без нагляду. Трагедія може статися в будь-який момент. Нещасні випадки не можна передбачити, але необхідно робити все можливе, щоб їх уникнути.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: