Бізнес на Вейсовому. Підприємців Слов’янська запрошують до конкурсу


Відповідно до розпорядження міського голови від 08.05.2019 № 149р, оголошується конкурсний відбір суб’єктів господарювання для здійснення споживчих та рекреаційних послуг на території рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» на озері Вейсове.

Організатором конкурсу є Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради (Донецька область, м. Слов’янськ, пл. Соборна, 3, 5 поверх, тел. 2-01-78).

Конкурсні пропозиції приймаються з 20.05.2019 по 31.05.2019 включно за адресою: Донецька область, м. Слов’янськ, пл. Соборна,2, Слов’янська міська рада, каб. 304, тел. 2-03-16, в робочі дні з 8-00 до 17-00 (п’ятниця до 16-00), перерва з 12-00 до 13-00.

Для участі у конкурсному відборі претенденти подають оригінали або засвідчені в установленому законодавством порядку копії наступних документів:

  • заяви суб’єкта господарювання, в якій зазначається бажаний елемент об’єкту благоустрою для здійснення споживчих та рекреаційних послуг - конкретизувати саме яких (зразок додається);
  • довідки від органів податкової служби про відсутність заборгованості з податків, виданої не раніше ніж за 30 календарних днів до дня проведення конкурсу;
  • договорів про офіційне працевлаштування найманих працівників;
  • фінансової звітності за минулий рік або довідки про наявність оборотних коштів на розрахунковому рахунку суб’єкта господарювання або довідки про рух грошових коштів за минулий рік;
  • інформації про активність підприємницької діяльності, ефективність її розвитку, участь у соціальних проектах, благодійна діяльність та інше;
  • інноваційні пропозиції щодо надання послуг (за наявності).

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті. На конверті з конкурсною пропозицією повинно бути написано великими буквами "КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ".

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються і повертаються учасникам конкурсу. 

Лоти конкурсу:

 

Номер лоту
Номер павільйону
Площа, м2
Сфера послуг
Лот №1
павільйон № 2
23
Кафе для дорослих
Лот №2
павільйон № 3
23
Масаж
(можливо 2 суб’єктагосподарювання)
Лот №3
павільйон № 4
23
Пляжні товари/сувенірна продукція
Лот №4
павільйон № 5
23
Дитяче кафе
Лот №5
павільйон № 6
23
Гамбургерна (фаст-фуд)
Лот №6
павільйон № 7
23
Кафе для дорослих
Лот №7
павільйон № 8
18
Гаряча випічка
Лот №8
павільйон № 9
23
Кафе-кондитерська

Прогнозна вартість послуг за тимчасове користування 1 елементом благоустрою (павільйоном) складає 4999, 06 грн на місяц.

Суб’єкти господарювання, які будуть визначені переможцями конкурсного відбору, укладають договори з адміністрацією Регіонального ландшафтного парку «Слов’янський курорт» (Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Героїв Труда, 41, тел. 050-935-9471) про тимчасове користування окремими елементами об’єкту благоустрою - рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» на озері Вейсове. 

6
4

Эта запись была размещена в рубрики: