Коротко про тижневу роботу поліції Слов`янської оперативної зони

Упродовж тижня до чергових частин Слов'янського відділу та Лиманського відділення поліції надійшло 1014 повідомлень, 53 з них мали ознаки кримінальних правопорушень.

Поблизу Слов'янська поліцією попереджено вивезення боєприпасів за межі регіону. При огляді автомобіля на блокпосту правоохоронцями, що входять до складу сил ООС, було виявлено гранати та патрони.

Поліція встановила, хто розукомплектував пішохідний міст через річку у Слов'янську. Виявилось, що незаконний демонтаж провів з метою заробітку місцевий мешканець.

Поліцейські повернули викрадене майно мешканці Лиманського району. Встановлено, що до злочину причетний 29-річний односельчанин потерпілої, що проник до житла та заволодів побутовою технікою.

44-річну мешканку Слов'янська затримано поліцією за збут наркотиків. Злочинна діяльність жінки  документувалась оперативниками протягом декількох місяців.

У Лимані мешканці «Безпечного будинку» зустрілись із дільничним офіцером поліції. Громадяни дізнались про оперативну обстановку, отримали корисні поради та визначили проблемні питання, що їх турбували.

Слов'янські лігівці взяли участь у міжнародній програмі ЮНІСЕФ разом з активною молоддю зі всієї країни. Учасники тренінгу проходили роботу в групах, висловлювали свої погляди та представляли своє бачення рішення питань у різних сферах громадського життя, таких, як освіта, охорона здоров'я, захист прав різних категорій населення.

Жителька Лиману скоїла крадіжку за магазину косметики і була викрита поліцією. Жінка, що сховала та пронесла мимо каси товар, "засвітилась" на камері відеоспостереження.

Жінка, що сховала та пронесла мимо каси товар, "засвітилась" на камері відеоспостереження. Третього четверга травня правоохоронці, як і мільйони українців прийшли на роботу не в звичайній формі, а у вишиванках.

У Слов'янську поліцейські затримали чоловіка, який двічі вдарив ножем свою знайому. Оперативники встановили всі обставини події та вилучили саморобний клинок, яким було нанесено тяжкі тілесні ушкодження.

Поліцейські Лиману спільно з курсантами провели профорієнтаційну роботу на обласній дитячій військово-патріотичній грі. Під час зустрічі підлітків цікавило, яким дисциплінам слід приділяти підвищену увагу, щоб вступити до Донецького юридичного інституту.

Забезпечено правопорядок під час святкових заходів. У Слов'янській оперативній зоні пройшло сім масових заходів, присвячених Всесвітньому дню вишиванки та Дню Європи.

Поліція Слов'янська поліція знайшла підлітка, який два місяці мандрував країною. 17-річний хлопець покинув місце мешкання та неодноразово переїжджав з міста у місто, поки про його місцезнаходження не дізнались правоохоронці.

Майже півсотні набоїв вилучено у мешканки лиманського району. 39-річна жінка знайшла патрони  у себе в будинку та згодом розповіла про свою знахідку дільничному офіцеру поліції.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: