В Слов’янську запрошують до Всеукраїнської акції “Хто замовив Катю Гандзюк”.

18 травня о 12:00 мешканців Слов'янська запрошують на площу Соборну долучитися до всеукраїнської акції "Хто замовив Катю Гандзюк".

Тематичні плакати на місці забезпечує Пан Василь. Суть акції - тримаємо плакати, фотографуємось та викладаємо в соцмережі під загальноукраїнськими хештегами #УкраїнаПитає #ХтоЗамовивКатюГандзюк

Захід проходить в рамках Всеукраїнської акції та проводиться для привернення уваги громадян та держави до проблеми того, що на нашу думку, правоохоронно-судова система держави у справі Гандзюк фактично не виконує своєї функції з забезпечення незалежного розслідування та справедливого покарання винних у цьому резонансному злочині проти суспільства, де підозрюваними виступають колишні та діючі посадові особи держави.

Досвід цієї справи свідчить, що окремі керівники відповідних органів держави не забезпечують незалежне розслідування та справедливе покарання винних у справі.

Такі посадові особи підозрюються громадянами у блокуванні роботи чесних правоохоронців та суддів, чим дискредитують правоохоронну та судову систему держави та блокують її ефективну роботу. Неефективність роботи окремих керівників державних та правоохоронних органів залучених у справу несе загрозу національній безпеці України та підриває довіру громадян до здатності держави забезпечувати гарантовані Конституцією права і свободи людини і громадянина.

Тож хто замовив Катерину Гандзюк?

Закон. Конституція. Порядок. Справедливість. Демократія. Права людини і громадянина.

2
4

Эта запись была размещена в рубрики: