Поліція Слов’янська знайшла підлітка, який два місяці мандрував країною

17-річний хлопець покинув місце мешкання та поїхав до сусіднього регіону, де планував влаштуватись на заробітки. Він неодноразово переїжджав з міста у місто, поки про його місцезнаходження не дізнались правоохоронці. Наразі втікача повернуто додому.  

У березні до Слов'янської поліції надійшло повідомлення про зникнення неповнолітнього мешканця міста 2001 року народження. Хлопець навчався у професійно-технічному училищі та мешкав у гуртожитку, куди одного дня просто перестав приходити.

Правоохоронці розмістили у ЗМІ орієнтування та організували розшукові заходи, відвідуючи однокласників та знайомих зниклого, проте нічого корисного повідомити ніхто з них не зміг.

Протягом двох місяців, поки співробітники ювенальної превенції та карного розшуку встановлювали місцезнаходження втікача, він встиг побувати у містах Дніпро, Харків, Лозове (Харківська область) - у деяких по кілька разів. Отримавши інформацію про чергове переміщення хлопця, поліцейські "зустріли" його на одній з зупинок електропотягу.

Підлітка було доставлено до Слов'янська, де з ним провели профілактичну бесіду та поставили на внутрішній облік учбового закладу. У подальшому з ним працюватимуть правоохоронці, педагоги та однолітки-медіатори.

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

 

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: