Рятувальники закликають громадян бути обережними під час відпочинку на водоймищах!

 

На вулиці  вже спекотна погода і багато людей починають відвідувати місця для  купання. Нажаль, не всі громадяни усвідомлюють, яку небезпеку може нести вода для тих, хто поводить себе надто безпечно і необачно, наражаючи своє життя, а іноді і життя інших на небезпеку.

Тому рятувальники звертаються до всіх з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки, відпочиваючи на водоймах. Громадяни, пам’ятайте: правильний вибір і обладнання місць для купання, навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми з боку дорослих є основними умовами безпечного відпочинку на водоймах.

Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечнішим є перебування на воді у світлу пору доби. Купатися дозволяється при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.

Для того, щоб уникнути лиха:

не заходьте у воду в незнайомому місці; не купайтесь напідпитку;

ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах;

купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, чи дерева.

Особливо уважно слідкуйте за дітьми, їхня поведінка у воді не передбачувана. Слід утримуватись від далеких запливів, переохолодження – головна причина трагічних випадків.

         Пам’ятайте, що порушення правил поведінки на воді може призвести до непоправних наслідків!

Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтесь правил безпеки на воді, привчайте до цього дітей!

Батьки! Не залишайте без нагляду дітей під час перебування біля води! Цінуйте життя! Не нехтуйте правилами безпеки!

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: