«Бойові завдання мають виконуватися беззастережно» – гвардійці підготували техніку до літа.

 Гарячий асфальт, дощ або спека, багато агресивного пилу та сильна вологість, іржа може з’явитись не лише на металевих, а й на пластикових поверхнях.  «Залізному коню» влітку доводиться нелегко.

Що ж роблять гвардійці, аби техніка витримувала літній режим роботи?

«Перехід на весняно-літній сезон у нас плановий. Кожен водій та технік знає, що саме треба замінити, підфарбувати. До техніки в районі проведення операції Об’єднаних сил – особлива увага. Вона вся активно експлуатується. Дуже часто в умовах повного бездоріжжя.

При цьому діяти вона має безвідмовно, власне тому у період з 15-го березня по 15 травня ми провели сезонне технічне обслуговування, підготовка автобронетанкової техніки для експлуатації у літній період. Ми перевірили техніку в усіх підрозділах, результатами задоволені. Інакше й бути не могло в наших умовах: бойові завдання мають виконуватися беззастережно», – пояснив заступник начальника автомобільної служби старший лейтенант Сергій Мельник

Під час огляду кожен водій має не лише за першої ж вимоги керівництва, продемонструвати як працює автомобіль, чи все необхідне для виконання завдань він має, але й представити свою роботу належним чином. Як говорять автомобілісти таким чином перевіряється й навченість особового складу.

За результатами перевірки гвардійці, які підготували свою техніку якнайкраще, будуть заохочені правами командира частини.

 Богдан Кондратов


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
3

Эта запись была размещена в рубрики: