Фестиваль “32 мая” памяти Олега Фрица пройдет в Славянске


Фестиваль мистецтв “32 травня” “Заяви про себе!” відбудеться у Слов'янську 2 червня 2019 року з 12:00 до 18:00 години на літній естраді парку Шовковичний.

Про подію:
На “32 травня” кожна творча людина зможе проявити свої здібності у чотирьох напрямках: музика, живопис, фотографія та поезія. Фестиваль у Слов’янську (парк Шовковичний) заплановано на 2 червня 2019 року як подію всеукраїнського масштабу, адже до участі запрошуються представники мистецтв з усіх куточків України!

Аби стати учасником, напиши до 15 травня на відповідний e-mail вказану інформацію.

Поетам:
Якщо ти автор віршів, вкажи своє ім’я або псевдонім, місто, приблизний час виступу та чужі твори, які ти бажаєш прочитати. Не забудь вказати контактні дані!
Надсилай сюди: osva.kov@gmail.com, Валентина Осадча, +380508405838

Музикантам:
Виконуєш пісні? Пиши ім’я або назву свого колективу, стиль музики та місто, в якому мешкаєш. Перелічи всі інструменти, які потребують підключення та приблизний час виступу. Для запобігання повторів, вкажи композиції, які не є авторськими та прикріпи посилання на відео з живим виконанням своїх пісень. Не забудь вказати контактні дані!
Надсилай сюди: dedyukhin.ivan48@gmail.com, Іван Дедюхін, +380660501596

Художникам:
Митцям треба написати ім’я або псевдонім, коротку інформацію про роботи (техніка, формат, кількість) та прикріпити фото двох чи більше картин. Не забудь контактні дані!

Надсилай сюди: ta4toiranshe@gmail.com, Євгенія Феофанова, +380990740985

Фотографам:
Якщо бажаєш показати свої цікаві знімки - пиши ім’я або псевдонім, кількість та формат фотографій для виставки та своє місто. Не забудь вказати контактні дані!
Надсилай сюди: marina1978tit@gmail.com, Марина Лиманська, +380632865252

Факти про фестиваль:
● “32 травня” присвячений пам’яті культурного діяча Олега Фріца, який зробив великий внесок у розвиток мистецького життя міста;
● організатори - це друзі Олега, творчі люди, які теж беруть участь;
● ми за здоровий спосіб життя, тому всі погані звички просимо залишити за територією фестиваля, нетверезі учасники будуть дискваліфіковані;
● за порядком стежитимуть правоохоронці та волонтери;
● участь у фестивалі, виставка, воркшопи та концерт - БЕЗКОШТОВНІ;
● кожен учасник буде нагороджений пам’ятним дипломом від “32 травня”;
● фото або картини можна також надіслати поштою за домовленістю;
● фестиваль проходитиме на відкритому повітрі 2 червня 2019 року з 12:00 до 18:00 години на літній естраді парку Шовковичний.

Чекаємо саме на твою заявку та бажаємо успіхів!

З повагою, команда фестивалю “32 травня”
Слов’янськ, 2019

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: