44-річна мешканка Слов’янська затримана поліцією за збут наркотиків

Злочинна діяльність жінки документувалась оперативниками протягом декількох місяців. Наразі затриману поміщено до слідчого ізолятору.


Співробітники карного розшуку Слов`янської поліції отримали інформацію про те, що в мікрорайоні Артема відбувається збут наркотичних засобів. Після перевірки було встановлено, що місцева жителька 1975 року народження виготовляє на дому первітин, який реалізує всім бажаючим.

Жінка зустрічала наркозалежних клієнтів біля свого під'їзду, за 1 мл зілля  отримувала 250 гривень.

Кілька місяців проводились оперативні заходи та збір доказової базу. Після чергової оперативної закупівлі зловмисницю затримали. За дозволом суду в її квартирі пройшов обшук, під час якого поліцейські виявили шприци з первітином, прекурсори та приладдя для виготовлення наркотику. Були вилучені й гроші, отримані в результаті протизаконної діяльності.

Наразі проводиться досудове розслідування за ст. 307 (Незаконне виробництво чи збут наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

Все вилучене проходить експертизу. Наркозбувальниця затримана в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Слов’янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
7
0

Эта запись была размещена в рубрики: