«Тут вчать твердо приймати рішення», – слов’янські строковці звільнились в запас

 Гвардійці Слов’янського полку простилися з побратимами та поповнили військовий резерв.

Чи не вперше за довгий час хлопці перевдягнулися у цивільне вбрання. В руках – документи, в очах – радість, адже вони – змогли! Ще, здавалось, вчора це були «зелені хлопчиська», але сьогодні – цілком дорослі та самостійні чоловіки, які усвідомлюють, на що вони здатні. Бійці пройшли серйозну життєву школу, навчилися досягати поставлених цілей. Тепер для гвардійці прийшов час подивитись та оцінити свою службу

«Молоді скажу: поганого в службі нічого немає, скоріше навпаки! Армія допомогла мені зрозуміти справжню цінність часу, волі, свободи, вибору. Вважаю, треба йти служити, ставати самостійним, не лише по віку, а й по вчинкам, твердо приймати рішення! Тут цьому вчать!», – заявив звільнений в запас Давид Лисенко

Військове братство для хлопців має значення. Вони обіцяли не забувати про товаришів, свої підрозділи та полк, і, наразі, діляться планами на майбутнє.

«Чесно не віриться, що я вже відслужив. Навіть трохи шкода. Але я вже загалом визначився зі своїм майбутнім. До армії я був рятувальником», – поділився гвардієць Василь Попович. Він був водієм та встиг об’їздити весь буремний схід України.

«Я прийшов в частину вже з певним досвідом, зі сформованими навичками, характером. Моя порада: шукайте золоту середину, не ховатися від труднощів, але й не придумувати їх самим собі. Головне, адекватно оцінювати власні сили та розуміти поставлену задачу у повній мірі. Мені вдалося тут реалізувати себе. Я – спортсмен, займаюсь футболом та крос-фітом. У цьому напрямку рухатимусь далі», – додав Антон Петраков.

 Обов’язковою традицією прощання з полком є проходження урочистим маршем гвардійців перед своїми побратимами, які з честю виконали свій обов’язок перед Батьківщиною. Хлопці чекали цієї миті півтора роки.

 Сергій Молотков
Богдан Кондратов


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
4
2

Эта запись была размещена в рубрики: