Український аграрний ліцей запустив стипендіальну програму для школярів зі Сходу


Український аграрний ліцей та Асоціація виробників молока запустили соціальний проект «Стипендіальна програма для випускників 9 класів з Донецької та Луганської областей».

Стипендіальна програма від АВМ для школярів зі східних регіонів – це програма підтримки талановитих дітей з Донецької та Луганської областей. Її головна мета – дати якісну інноваційну освіту новому поколінню.

«Згідно цієї ініціативи, 10 дітей зі Східного регіону зможуть завдяки фінансуванню господарствами АВМ безкоштовно отримати освіту в Українському аграрному ліцеї. До участі запрошуємо випускників 9-х класів з Донецької та Луганської областей, - розповідає віце-президент АВМ Ганна Лавренюк. -  Відбір претендентів на навчання відбудеться у два етапи».

Перший пройде з 9 квітня по 15 травня, під час якого бажаючим потрібно заповнити онлайн-анкету та надіслати скан-копії табелю за 8 клас, а також дипломів, відзнак чи грамот за досягнення у навчанні або участі у проектах.

Школярів, які пройдуть перший етап відбору, разом із батьками запросять в «Освітню подорож» до міста Умань, що відбудеться в червні, під час якої пройде другий тур відбору. «Освітня подорож» включатиме знайомство з Українським аграрним ліцеєм; тренінг-знайомство для батьків та дітей; проходження тестування з української мови, англійської мови та предмету на вибір: історія, біологія, математика. На завершення відбудеться екскурсія Національним дендрологічним парком «Софіївка». Харчування, проживання і трансфер в рамках «Освітньої подорожі» оплачують меценати.

Окрім власне фінансової підтримки, стипендіатів забезпечать додатковими можливостями для індивідуального розвитку: гуртки та студії, візити на провідні аграрні заходи країни, зустрічі із провідними політичними та культурними діячами України. Окрім  того, учасників забезпечать гуртожитком і триразовим харчуванням.

Заявки на участь у стипендіальній програмі прийматимуть до 15 травня. Детальніше про програму на сайті Українського аграрного ліцею у рубриці «Вступ».

Довідка. Український аграрний ліцей — це інноваційний навчальний заклад для дітей 10-11 класів у м. Умань Черкаської області. За основу навчання взяті фінська і естонська моделі освіти, визнані кращими в Європі. Тут не ставлять дітей в рамки, а заохочують їх вільно мислити, навчатись впродовж життя, ставити цілі та досягати їх. У дітей виховують бізнес-навички та компетенції ХХІ століття — креативність, критичне мислення, командна робота, комунікація. УАЛ відкриває для дітей можливості, які допоможуть їм стати успішними.

Прес-служба УАЛ
https://ual.net.ua/

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: