Не провокуйте пожеж! Рятівники Слов’янська попереджають


Служба порятунку звертається до населення з проханням не провокувати своїми діями пожежі в екосистемах і бути обережними з вогнем неподалік від сухої рослинності лісів та зелених насаджень.

 З настанням весни щорічно, не зважаючи на заборону, люди випалюють суху рослинність, що часто призводить до пожеж. Громадяни, наводячи порядок на прибудинкових територіях і дачних ділянках, часто палять сміття, суху траву та торішнє листя, не замислюючись про наслідки. Кидають не загашені сірники та недопалки на землю. І хоча співробітники ДСНС постійно нагадують про те, що робити цього ні в якому разі не можна, ситуація з випалюванням сухої рослинності залишається актуальною.

            Тому, напередодні весняно - літнього пожежонебезпечного періоду, під час проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи серед населення, фахівці ДСНС особливу увагу звертають на дотримання вимог пожежної безпеки, в частині, що стосується порядку та своєчасності прибирання прилеглої території від сміття, сухої трав’янистої рослинності, про неприпустимість розпалювання багать і спалювання сміття та інших горючих матеріалів на території населених пунктів.

            Під час бесід з громадянами фахівці ДСНС наголошують, що на жаль, не всі замислюються про наслідки та недооцінюють ступінь небезпеки випалювання сухої рослинності, адже той, хто спалює суху рослинність ризикує не тільки своїм майном і життям, а й створює реальну загрозу майну інших громадян, знищує вогнем флору та фауну країни!

            Також співробітники ДСНС закликають батьків не залишати дітей одних без нагляду та проводити профілактичні бесіди про небезпеку ігор з вогнем.

            Для закріплення отриманої інформації співробітники ДСНС серед населення розповсюджують листівки з правилами пожежної безпеки та номером виклику служби 101.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: