У школі №5 у Слов’янську пройде спортивно-інтерактивний захід для дітей та молоді OlympicLab


Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді
#OlympicLab з напрямком «Базові бізнес навички та розвиток кар’єри» відбудеться у ЗОШ № 5 Слов’янської міської ради 10 травня о 11.00 для учнів 5-8 класів. 

 

Серед гостей свята Кірпулянський Дмитро Костянтинович – заслужений майстер спорту України з сучасного п’ятиборства, призер чемпіонатів світу та Європи з сучасного п’ятиборства, член Виконкому НОК України, член медичної комісії та комісії атлетів НОК України, Сидоров Дмитро Михайлович – заслужений тренер України з сучасного п’ятиборства, Подопригора Дмитро Юрійович – відповідальний секретар-виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області.

Ініціатором і засновником Заходу є Громадська організація «Національний олімпійський комітет України».

Захід включає 6 напрямків, кожен з яких спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до здорового способу життя, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

Захід проводиться НОК України за сприяння Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України.

В Донецькій області Захід реалізує та проводить громадська організація «Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області» (noc-dn.org.ua)

Мета – пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні через напрямки Заходу, які в свою чергу покликані залучати якомога більше дітей до здорового способу життя та сприяння соціалізації дітей переселенців на новому місці.

Учасники ознайомляться з основами здорового способу життя, збагатяться знаннями щодо історії олімпійського руху, олімпійських видів спорту, видатних спортсменів. Цілями заходу є формування уявлення учнів про олімпійський рух у світі та, зокрема, в України, надбання основних знань щодо базового менеджменту шляхом залучення до проведення партнерів, створення засобами ментального тренування, пробудження в учнях бажання досягнути максимального балансу та розвиватися і удосконалювати свої здібності, позитивного ставлення та інтересу і сталих навичок щодо волонтерського руху, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів.

Більш детальна інформація - Подопригора Дмитро Юрійович – відповідальний секретар-виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області, тел. 095-820-60-83.

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: