Забуті діти, суіцид, кабелі та 60 порушников ПДР: Коротко про тижневу роботу поліції Слов`янської оперативної зони

Упродовж тижня до чергових частин Слов'янського відділу та Лиманського відділення поліції надійшло 1017 повідомлень, 87 з них мали ознаки кримінальних правопорушень.

В Лимані поліцейські врятували чоловіка від суїциду. Правоохоронці відмовили від необдуманого кроку жителя району, який намагався стрибнути з моста.

18-річну мати, що "забула" дитину в магазині Слов'янська, притягнуто до адміністративної відповідальністі. Залишивши малечу на знайомих, жінка пішла до дому та тривалий час не поверталась - у  результаті дівчинку було доставлено до дитячої лікарні.

В Слов'янську проведено профілактичну акцію для пішоходів. Тільки за годину профілактичних заходів правоохоронці виявили понад 50 порушників - їм нагадали Правила дорожнього руху і транслювали відеоролики про безпеку на дорозі.

За день відпрацювання у Слов'янську було виявили 60 порушників ПДР. Серед них - водії, які керували транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння, їздили з підробленими документами чи порушували правила маневрування.

Заступник начальника лиманської поліції провела факультативні заняття зі школярами району. Яна Полянська розповіла про роботу поліції, нагадала про правила безпеки та ознайомила дітей з діяльністю молодіжної організації "Ліга майбутніх поліцейських".

Слов'янські поліцейські підвели підсумки місячника добровільного роззброєння громадян. Протягом квітня мешканці міста та району здали 29 одиниць зброї та близько тисячі набоїв.

Лиманські поліцейські взяли участь у профорієнтаційному семінарі в центрі зайнятості. Основні напрямки роботи правоохоронців, умови служби в поліцію, наявність вільних вакансій, вимоги до кандидатів – основні питання, які були розглянуті під час зустрічі із громадянами.

За підсумками шести днів відпрацювання припининено більше 160 правопорушень. За час проведення превентивних заходів особовим складом ГРПП виявлено більше 160 порушення правил дорожнього руху, три факти незаконного перевезення металобрухту, у двох громадян вилучено наркотичні речовини та виявлено 10 водіїв, які експлуатували транспортні засоби з підробленими номерами агрегатів та документами.

Вночі у Слов'янську був затриманий викрадач кабелю. 27-річний чоловік демонтував відразу кілька ліній у центрі міста, залишивши мікрорайон без телефонного зв'язку та інтернету.

Слов'янські та лиманські поліцейські обмінялись досвідом з правоохоронцями Канади. Правоохоронці дізнались про новітні техніки розслідування злочинів, систему та підходи взаємодії підрозділів при першочергових діях на місці події.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: