Поліцейські проводять фотоконкурс: «Обери обличчя поліції Слов’янська»

В конкурсі беруть участь працівники Слов'янського відділу поліції. Для того, щоб віддати свій голос за учасника, необхідно приєднатися у фейсбуці до групи Слов'янського відділу поліції. Ім’я переможця буде оголошено після 31-го травня.

Переможе той, хто набере більшу кількість голосів громадян. Найбільш рейтингове обличчя буде задіяне до профорієнтаційної роботи та виготовлення іміджевої продукції для населення.

 Голосування вже стартувало. Конкурс триватиме до кінця травня.

 Знайомтесь - начальник сектору превенції Слов’янського відділу поліції майор поліції Курський Роман Юрійович:

«Робота в поліції вимагає особливих зусиль, але якщо ти знаєш, чого хочеш і до чого прагнеш, то будь-які труднощі можна подолати».

Знайомтесь!!! - начальник відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи,  слідчого відділу Слов’янського відділу поліції капітан поліції Косик Іван Сергійович:

«Слідчий - професія непроста. Не кожному під силу щодня допомагати постраждалим і одночасно карати винних».

 Знайомтесь!!! - Старший оперуповноважений відділу кримінальної поліції Слов’янського відділу поліції старший лейтенант поліції Діброва Олександра Володимирівна:

«Оперуповноважений карного розшуку - це не професія, а спосіб життя. Режим роботи витримають тільки фанати своєї справи. Однак, якщо це твоє - ти отримаєш масу задоволення. Найвища нагорода - це щирі посмішки громадян, яким ти допоміг».

Знайомтесь!!! - Інспектор сектору кадрового забезпечення Слов’янського відділу поліції капітан поліції Бондаренко Марина Андріївна:

«Потрібно 100 раз подумати, перш ніж прийняти рішення піти на службу в поліцію і присвятити все життя цієї професії, так як цим потрібно жити, а не бути поруч».

Знайомтесь!!! - Інспектор сектору інформаційної підтримки Слов’янського відділу поліції  старший лейтенант поліції Ткаченко Інна Вадимівна:

«Якщо хочеш, щоб твоя країна жила по-новому, щоб нею захоплювалися в усьому світі, щоб люди поводилися гідно — покажи своїм прикладом, як це має бути,  йди служити до поліції».

Знайомтесь!!! - Інспектор сектору превенції Слов’янського відділу лейтенант поліції Воліна Ганна Ігорівна:

«Професія поліцейського цікава, небезпечна та важка, але вона потрібна людям, тому що робить ïх життя спокійним та безпечним».

 Слов'янський відділ поліції Донецької області 

9
4

Эта запись была размещена в рубрики: