У Слов’янську відзначили учнів «Золотого фонду 1-ої школи»

Дружня шкільна спільнота
Високий натхнений наш злет
В науці, у спорті, в мистецтві

Ми разом крокуємо вперед.

Такими словами 2 травня в нашій школі розпочалося традиційне шкільне  свято: «Золотий фонд 1 школи», присвячене віншуванню обдарованої молоді Слов’янської загальноосвітньої школі І – ІІІ ступенів №1 Слов’янської міської ради. В урочистій обстановці  128 учнів були нагороджені 160 почесними грамотами в таких номінаціях:

 «Інтелектуальний потенціал» (71 учень) - переможці всеукраїнських та  предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів та турнірів.

 «Творчий потенціал» (42 учні) – переможці різноманітних творчих конкурсів.

 «Спортивний олімп» (47 учнів) – переможці міських та обласних спортивних змагань.  

Директор школи Вербицька Наталія Михайлівна  висловила слова вдячності досвідченим учителям за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.


Привітали всіх учнів першої школи гості нашого свята: директор центру дитячо – юнацької творчості Мельникова Наталія Анатоліївна та директор навчально - методичного центру Горелікова Тетяна Володимирівна.  

Сьогодні ми вкотре переконалися, що в першій школі є  потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, які з кожним роком будуть прославляти  Україну.

Щира вдячність батькам наших учнів за чуйність,  підтримку, терпіння  та розуміння.

Ми бажаємо учнівській молоді подальших успіхів, нових звершень та досягнень, знайти себе в житті та щоб обраний шлях був радісним і світлим. 

Ганжа В.Л.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
10
0

Эта запись была размещена в рубрики: