Вітаємо! Патрульний – призер Чемпіонату Европи по пауерліфтингу

Наш колега – поліцейський роти тактико-оперативного реагування Євгеній Чернятін став бронзовим призером Чемпіонату Європи з пауерліфтингу серед юнаків, юніорів та чоловіків.

1 травня у чеському місті Плзень він дебютував у віковій категорії Junior Men, у вазі до 105 кг.

Присідання Евгеній виконав на 280 кг, жим лежачи – 220 кг (та посів перше місце, що принесло йому малу золоту медаль континентальної першості) , станова тяга - 277,5 кг. З результатом 777, 5 кг.  наш колега зайняв третє місце.

Відзначимо, що рядовий полції Чернятін займається спортом сім років. У 2018 та 2015 роках він виграв Кубок України з пауерліфтингу серед чоловіків та виконав норматив майстра спорту на цих же змаганнях. Крім того, багаторазово ставав чемпіоном Донецької області з пауерліфтингу серед юніорів.

Вітаємо Евгенія та його тренерів! Пишаємося, що серед нас є такі видатні спортсмени! Так тримати!