На 18-річну мати, що “забула” дитину в магазині Слов’янська, чекає адміністративна відповідальність

Залишивши малечу на знайомих, жінка пішла до дому та тривалий час не поверталась. Дівчинку було доставлено до дитячої лікарні, де вона знаходитиметься найближчим часом.

До Слов'янського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що екіпажем "швидкої допомоги" було доставлено дитину 2018 року народження. До дитячої лікарні дівчинка потрапила з магазину у центрі міста, де її залишили.

Інспектори з ювенальної превенції встановили, що недбайливою матір'ю є 18-річна місцева мешканка. Прийшовши магазину з дитиною, вона виявила, що забула гроші, після чого відправилась додому. При цьому чомусь залишила малечу на сторонніх людей - прочекавши більше години, вони вимушені були викликати медиків.

Найближчим часом дитина буде перебувати у медичному закладі. З жінкою, у якої також є 3-річний син, проводиться профілактична робота. Її буде притягнуто до відповідальності за ст. 184 "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей" Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
10

Эта запись была размещена в рубрики: