У Слов’янську підвели підсумки Всеукраїнської благодійної акції


26 квітня волонтери, працівники відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділу охорони здоров’я підвели підсумки ХІV-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!» в м. Слов’янськ.

Головною метою даної акції був збір коштів для придбання медичного обладнання для дитячих лікарень.

Слов’янськ доєднався до проведення акції, і з 01 по 26 квітня у закладах охорони здоров’я, в молодіжному центрі «Теплиця» та центральній бібліотеці були розміщені агітаційні матеріали та скриньки для збору коштів.

Загалом у Слов’янську було зібрано 3140,00 (три тисячі сто сорок) гривень.

Всі кошти, що були зібрані,  перераховано на рахунок ВБФ «Серце до серця» (р\р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, код ЄДРПОУ 34354227. Найменування платежу: «Благодійний внесок для закупівлі медичного обладнання для м. Слов’янська, Донецької області»)

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради висловлює щиру подяку всім небайдужим жителям за активну участь в проведенні ХІV-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!» в м. Слов’янськ.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: