Отруїлись школярки? Відповість реалізатор магазину у Миколаївці

Торговий заклад потрапив до уваги слов’янських правоохоронців після того, як у ньому придбали спиртне дві 15-річні дівчини та, не розрахувавши свої "сили", опинились у лікарні.

Минулого тижня у місті Миколаївка Слов'янського району сталась надзвичайна подія: двох неповнолітніх дівчин із гострою алкогольною інтоксикацією забрав екіпаж "швидкої допомоги". У подальшому їх було доставлено до лікарні Слов'янська, і медики витратили чимало зусиль, щоб привести їх до тями.

Що ж стало цьому причиною? А все виявилось дуже просто. Інспектори з ювенальної превенції, яким надійшло дане повідомлення, з'ясували: чотири дев'ятикласниці спробували розпити пакет дешевого портвейну.

Все почалось з того, що одна з школярок запропонувала відмітити свій день народження за допомогою спиртного - звісна річ, сам процес "святкування" проходив на вулиці, подалі від батьківських очей. Коли одна з дівчин втратила свідомість, а інша вже перебувала у близькому до цього стані, їх подруги зрозуміли - треба кликати на допомогу дорослих.

Наразі здоров’ю постраждалих вже нічого не загрожує. Поліцейські провели профілактичну роботу із всіма учасницями компанії, а також їх батьками.

Але при цьому невирішеним залишилось ще одне питання: де могли взяти алкоголь 15-річні дівчини (за великим рахунком - ще діти)? Самі вони розповіли, що такий "суворий" напій їм продали в одному з магазинів міста...

Із метою перевірки цієї інформації правоохоронці прибули до вказаного торгового закладу. Всередині вони зустріли чергових неповнолітніх «клієнтів» - чотирьох хлопців віком від 16 до 17 років, яки тільки що придбали пиво, слабоалкогольні напої та сигарети.

Недобросовісним продавцем виявився чоловік 1968 року народження. Відносно нього склали протокол за статтею  156 (ч. 2) КУпАП "Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами". На порушника чекає штраф розміром від 510 до 1700 гривень - згідно до рішення адмінкомісії. Значно більшу суму при цьому прийдеться сплатити його роботодавцю.

Поліція ще раз нагадує про сувору заборону продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

4
5

Эта запись была размещена в рубрики: