21-річний зловмисник з неповнолітнім подільником отримали покарання за угон

Завдяки якісному публічному обвинуваченню, яке підтримувала Краматорська місцева прокуратура, суд визнав двох місцевих мешканців винними у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України, тобто у незаконному заволодінні транспортним засобом, скоєному за попередньою змовою групою осіб.

Суд встановив, що у ніч на 16 вересня 2017 року 21-річний парубок разом із 15-річним другом перебували у стані алкогольного сп’яніння біля одного з супермаркетів м. Краматорська.

Побачивши автомобіль марки «ВАЗ-21011», що стояв на узбіччі, старший товариш запропонував юнакові заволодіти автівкою, при цьому запевнивши у його  безкарності в силу неповнолітнього віку, і поки сам виконував роль спостерігача, молодший подільник шляхом певних маніпуляцій відчинив двері та проник до салону. Завести двигун зловмисникам не вдалось, і вони не вигадали нічого іншого, крім як штовхати «Жигулі» власноруч подалі з місця злочину. За цим заняттям їх і застали співробітники патрульної поліції.

Визнавши молодих людей винними у скоєнні інкримінованих злочинів, суд призначив покарання: підліткові - у вигляді 5 років позбавлення волі з випробуванням на 2 роки, а його старшому «наставнику», враховуючи втягування неповнолітнього у злочинну діяльність (ч.1 ст. 304 КК України) – 5 років позбавлення волі з випробуванням на 3 роки.

Прес-служба прокуратури Донецької області

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: