Ремонт мосту через річку Сіверський Донець. Відео

Міст через річку Сіверський Донець у селищі Богородичне ремонтуємо середнім ремонтом. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук очільник Донецької держобладміністрації Олександр Куць.

Оскільки він є частиною автомобільної дороги загального користування державного значення Т-05-21/М-03/, то залишається відкритим для проїзду автомобілів та руху пішоходів по одній смузі та одній пішохідній зоні відповідно.

Роботи вартістю 30,4 млн грн фінансуються із державного та обласного бюджетів - зі спеціального та загального фондів. Виконавець робіт - ТОВ «ВП Мост» - вже демонтував старе мостове полотно, відновлює захисний шар залізобетонних елементів мосту і улаштовує нові шари дорожнього одягу (стічний трикутник, температурні шви, гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття).

Крім того, в процесі ремонту будуть відновлені пішохідні тротуари, опори освітлення та системи водовідведення. А нове металеве бар’єрне огородження проїзної частини матиме обов’язкові компенсатори, які дозволять посилити утримуючу здатність огородження та підвищать рівень безпеки дорожнього руху

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: