Перейменувати вулицю Кронштадську на вулицю Олега Бойцова. Петиция

На едином сайте местных петиций на днях было зарегистровано обращение к городским властям о переименовании улицы Кронштадской в улицу Олега Бойцова.

Ее автор, Михаил Плахонин пишет: "Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» просимо перейменувати вулицю Кронштадську на вулицю Олега Бойцова.

Перейменування вулиці є лише одним маленьким кроком для вшанування його пам'яті і величезним символом для всіх мешканців міста, що прагнуть миру на рідній землі.

Олег Бойцов – корінний мешканець Слов’янська, якого всі пам’ятатимуть як чоловіка із незламною волею та невичерпним оптимізмом. Обравши надзвичайно складну та небезпечну професію рятувальника, Олег день-у-день ризикував власним життям. Десятки жителів міста завдячують йому власним життям – адже Олег Бойцов відвойовував їх у вогняною стихії. У більшій мірі завдяки роботі Олега сьогодні мешканці міста мають змогу вільно гуляти улюбленими лісами Слов’янського курорту, проводити вільний час у парках та займатися сільгоспгосподарськими роботами на полях.

На рахунку Олега сотні гектарів обстежених на предмет наявності вибухонебезпечних предметів територій. Олег у складі групи піротехнічних робіт протягом 4 років вилучав та знищував боєприпаси, що залишилися на території міста після жахливих бойових дій 2014 року.

На жаль, 9 квітня, близько 10:30 під час роботи з обстеження та очистки ділянок місцевості від вибухонебезпечних предметів поблизу водопроводу насосної станції Сіверський-Донець-Донбас (сіра зона) в районі населеного пункту Зайцеве Бахмутського району Донецької області стався вибух невідомого вибухонебезпечного предмета. В результаті вибуху старший сапер відділення піротехнічних робіт групи піротехнічних робіт частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ГСЧС України в Донецькій області старшина служби цивільного захисту Бойцов Олег Леонідович отримав несумісні із життям поранення. Він віддав власне життя заради того, щоб довгоочікуваний мир повернувся на Донбас.

Його загибель – невиправна втрата для Слов’янська. Адже місто втратило справжнього героя сьогодення, людину, яка піклувалася про безпеку кожного мешканця не лише рідного міста, але й рідного краю. Перейменування вулиці Кронштадська на честь Олега Бойцова дозволить увічнити пам'ять про нього та про його героїчну загибель.

Сьогодні на цій вулиці продовжують жити рідні та друзі Олега Леонідовича, у серцях яких завжди житимуть спогади про чуйного чоловіка та батька, надійного товариша та відданого професіонала своєї справи. Перейменування вулиці на його честь – це гідний спосіб висловити слова подяки Олегу Бойцову та його рідним за те, що чоловік віддав життя за нашу з вами безпеку."

До окончания сбора подписей осталось 89 дней. Если вы поддерживаете петицию вы можете подписать ее перейдя по ссылке.

По материалам Единого сайта местных петиций
Деловой Славянск

22
5

Эта запись была размещена в рубрики: