Ходив у гості та обкрадав – лиманські правоохоронці розкрили крадіжку, зі вчинення якої минув місяць

 

Кожного разу після сумісного вживання оковитої зі своїм знайомим 33-річний чоловік йшов додому з його електроінструментом, який згодом реалізовував. Тепер йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

 67-річний мешканець пгт Ямпіль звернувся до правоохоронців після того, як виявив зникнення своїх електроінструментів. При цьому чоловік не міг точно вказати, коли саме та за яких обставин позбувся свого майна.

Опитавши потерпілого, дільничні офіцери поліції встановили весь круг його знайомих, що останнім часом бували у нього у гостях. І згодом виявилось, що до крадіжки причетний саме один з них.

33-річний чоловік близько місяця до цього неодноразово приходив до будинку, де вживав алкогольні напої разом із його господарем. Одного разу він примітив шафу з електроінструментами, якими після нетривалих коливань вирішив заволодіти. За декілька вечорів він уніс електродриль, електрорубанок та інші речі - все це він згодом продав за 2000 гривень.

Наразі Лиманським відділенням поліції проводиться досудове розслідування за ч.2 ст. 185 "Крадіжка" Кримінального кодексу України. Правопорушнику погрожує до 5 років позбавлення волі.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: