Як перетворити звичайне шкільне подвір`я на SMART-простір – знають учні 16 школи у Слов’янську

Час стрімко летить, життя не стоїть на місці. Активні та енергійні учні-старшокласники Слов`янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 хочуть іти в ногу із сучасністю, тому у 2019 році в школі стартував проект «SMART-простір», метою якого є підвищення соціальної активності дітей, залучення до здорового способу життя засобами сучасних «розумних» ігор.


Так, ігри були завжди, але ми  - покоління майбутнього і SMART-гра – це гра нової генерації, яка комбінує розвиток фізичних характеристик дитини, розумової складової особистості, стратегічного мислення та кмітливості. Під час реалізації проекту було придбано інвентар, необхідний для проведення спортивних SMART-ігор, настільних ігор різних народів світу, ігор для тімбілдингу. А асфальтне покриття шкільного подвір`я перетворили на майданчик для SMART-руханок.

Ініціатива зі створення проекту підтримується ГО «Слов`янський культурний центр «Задзеркалля» з проектом «Молода Енергія Громад» у рамках програми ЮНІСЕФ за фінансової підтримки Євросоюзу, адміністрацією школи та батьками учнів.

У рамках проекту «SMART-простір» 24 квітня 2019 року в ЗОШ №16 проводитиметься фестиваль – показовий захід, під час якого відбудеться урочиста презентація проекту та взаємонавчання школярів правилам SMART-ігор.

Ласкаво просимо у сучасний SMART-простір!

10
0

Эта запись была размещена в рубрики: