Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час святкування Великодня


Вже зовсім скоро віряни відзначатимуть Великдень. Це свято пов’язане не тільки зі службою і освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відритого вогню, зокрема свічок та лампадок.

На Великодні свята відбуватимуться богослужіння у всіх православних храмах. У ці святкові дні культові заклади відвідає чимало прихожан.

Під час літургії священнослужителі та віряни використовують відкритий вогонь у приміщеннях церков, тому потрібно бути більш пильними і уважними при користуванні відкритим вогнем, щоб не спричинити пожежу або не пошкодити свій одяг та одяг інших громадян. Після завершення служби не слід залишати у церквах непогашені свічки. Електропобутові та освітлювальні прилади, при виході з приміщення необхідно від’єднати від електромережі.

            Шановні віряни! Нагадуємо Вам, що під час святкувань поводити необхідно себе уважно, виважено, не порушувати протипожежні вимоги, не залишати без нагляду дітей, не дозволяти їм гратися з вогнем.

Тримаючи свічку в руках, необхідно слідкувати  за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Жінкам необхідно міцно підв’язувати хустки і прибирати волосся, зменшуючи ризик попадання на них вогню при нахилі голови.

Після служби більшість прихожан несе лампадки та запалені свічки додому, але якщо їх залишити без нагляду, вони можуть також стати  однією з причин пожежі під час святкування Великодня.

При перших ознаках пожежі негайно телефонуйте «101».

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: