Конкурс на кращий логотип та слоган міста від міськради Слов’янська

Конкурс проводиться з метою здійснення відбору найкращої ідеї логотипу та слогану міста Слов’янськ шляхом забезпечення права жителів територіальної громади у формуванні та поширенні позитивного сприйняття іміджу міста, популяризації курорту, історико-культурної спадщини.

Всі бажаючі можуть взяти участь у конкурсі на кращий логотип та слоган Слов’янська.

Логотип – це будь-яка комбінація позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати унікальність та ідентифікувати місто серед інших. Переможця очікує приз 10000 гривень

Слоган – це гасло (коротке речення або словосполучення, що легко запам’ятовується), яке асоціюється з містом, наділяє місто функційними здібностями, створюючи емоційні очікування у людей.

Логотип та слоган міста не замінюють його офіційну символіку (герб і прапор).

Завданнями цього Конкурсу є:

залучення максимальної кількості учасників до розробки логотипу та слогану міста;

поширення інформації про місто;

розроблення та створення унікального логотипу та слогану міста Слов’янськ.

Логотип та слоган міста Слов’янськ може використовуватись:

на інформаційно-рекламній та подарунково-сувенірній продукції про місто Слов’янськ;

на дороговказах та інших предметах знакування об’єктів туристичної інфраструктури;

готельно-ресторанними закладами та іншими закладами туристичної інфраструктури;

під час проведення культурно-масових заходів (фестивалів, концертів, парадів, ярмарок, виставок) на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

Ескізи та пропозиції просимо надсилати до управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради в електронному вигляді на адресу: tourism@slavrada.gov.ua до 31 травня 2019 року.

Право на використання логотипу та слогану міста Слов’янськ, що перемогли у Конкурсі, належить територіальній громаді міста Слов’янськ.

Визначення кращого проекту логотипу та слогану відбуватиметься відповідно до Положення про проведення конкурсу. ( Додаток ) 

Змінюємо місто на краще разом!

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: