За шахрайство з грошима для лікування хворої дитини зловмисник зі Слов’янська може потрапити за ґрати на 12 років

 

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування стосовно зловмисника, який обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України, а саме – у шахрайських діях, що призвели до спустошення банківського рахунку людини, яка збирала кошти на термінове лікування хворої дитини.

Нагадаємо, у червні 2018 року 31-річний мешканець м. Слов’янська зателефонував клієнтові одного з банків, на ім’я якого відкрито рахунок для переказу коштів на лікування малолітньої доньки, та  представившись волонтером Червоного Хреста, вивідав конфіденційні дані, що дозволили йому заволодіти паролем від електронного банківського кабінету клієнта. У подальшому шахрай здійснив певні заходи для переводу з чужої картки грошових коштів на 9 інших рахунків.

Загальна сума збитків, спричинених законному власникові банківської картки, склала 945 тис грн.

 18 березня поточного року зловмисника затримано. У ході санкціонованих обшуків за місцем його мешкання виявлено та вилучено банківські картки, сім-карти мобільних операторів, стартові пакети і чорнові записи.

Наразі обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні скеровано до суду.

За скоєне чоловікові загрожує від п'яти до дванадцяти років ув’язнення з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Донецької області

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: