Слов’янський аграрний коледж зустрічав майбутніх абітурієнтів: як пройшов День відкритих дверей

 

 

В день відкритих дверей Слов'янський аграрний коледж гостинно розстелив перед майбутніми студентами палаючий травневий килим з яскраво-червоних тюльпанів.

Мабуть тому атмосфера свята була святковою та радісною с перших хвилин спілкування. Натхненно, з гордість представляли свій навчальний заклад студенти, які тут навчаються. Для підтримання піднесеного настрою господарі свята заспівали гімн коледжу, який виконується на всіх урочистостях.

У виступі директора коледжу Плахової Т.М. гості почули відповіді на питання: чим наш коледж вигідно відрізняється від інших, як правильно прийняти рішення про своє професійне майбутнє. Викладачі щиро вітали абітурієнтів шкіл та ліцеїв м. Слов'янська, Дружківки, Сіверська, Олександрівки.

Після вітань в актовій залі, абітурієнти разом з батьками з цікавістю пройшли затишними коридорами коледжу, побували в навчальних кабінетах і лабораторіях, відвідали гуртожиток.

Готуючись до свята, колектив робив все можливе, щоб наші гості відчули себе частиною дружньої родини Слов'янського аграрного коледжу. До речі, цей рік особливий для нашого навчального закладу: ми готуємось відзначити 90 років його існування.

Сподіваємось, що майбутні абітурієнти залишились задоволеними та неодмінно виберуть Слов'янський аграрний коледж, який вже стільки років займає лідерські позиції в освітянській короні Донеччини

Проскуніна А.М.
Заст. директора коледжу
з виховної роботи


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
11
1

Эта запись была размещена в рубрики: