Нові знайомства – крок у  майбутнє. Школа у Черкаському почала работу у проекті «Школа 3.0»

Нова українська школа – територія творчості та натхнення, місце пошуків та відкриттів.  Та кожен крок вперед – це велика робота, за якою стоїть група людей.

Весною 2019 року Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів почала роботу в масштабному Всеукраїнському проекті «Школа 3.0», який має на меті розвиток освітніх закладів країни та їх менторську підтримку. В рамках цієї програми 18 квітня 2019 року  до школи завітали гості – чарівні дівчата з організації Про.Світ та троє американських волонтерів Тонні, Антон та Сохейл.

З нестримним хвилюванням дорогих гостей зустрічали учні та вчителі школи. Діти чекали спілкування англійською мовою, та вони не просто отримали  гарним вечір з носіями мови, але й купу незабутніх вражень від розмови  з цікавими хлопцями. Антон, Тонні та Сохейл – сучасні програмісти, які працюють на теренах Силіконової Долини у США.

Учні школи мали змогу розпитати не тільки про їх професійну діяльність, але й дізналися багато нової інформації про життя молоді в Сполучених Штатах Америки, можливості закордонної освіти та традиції країни, мову якої вони вивчають. Цей вечір у теплій компанії запам’ятається всім надовго.

Не обійшлося без традиційного частування смачним українським борщем та варениками, які прийшлися до смаку  іноземним і українським гостям.

Вчительський та учнівський колективи Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 висловлюють щиру подяку організації Про.Світ та нашому активному ментору Павлу Коляпіну за надзвичайну можливість провести день з користю та креативом.

Наталія Стребіж
Вчитель іноземної мови
Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: