Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» започаткували на Донеччині «Лігівський бал», та передали челендж до Слов’янська

 Танцювальний челендж стартував у Маріуполі на базі ліцею-школи №48. Мета – об’єднати активну і талановиту молодь, створити простір для спілкування та самореалізації. Челендж «Лігівський бал» маріупольська молодь передала своїм колегам зі Слов’янської Ліги.

У першому балі взяли участь активісти молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» - учні маріупольського ліцею та їх однолітки з Мангушської школи №2, а також курсанти і студенти Донецького юридичного інституту МВС України.

Лігівці разом з поліцейськими ініціюють багато суспільно важливих проектів: допомагають родинам, що потрапили у складні життєві обставини, освоїли практики медіації та врегульовують конфлікти між однолітками, навчають безпеці молодших дітей.

За словами директорки ліцею-школи №48 Лілії Борисенко, не всі лігівці обов’язково стануть поліцейськими, але гідними людьми, які не залишаться осторонь чужої біди.

Хлопці та дівчата не тільки роблять добрі справи, а ще й дуже талановиті. За допомогою мистецтва школярі та курсанти планують розширити коло однодумців та налагодити взаємодію зі своїми однолітками з різних міст і селищ.

Пари виконали віденський вальс, полонез та інші танці традиційної бальної програми. Кращі танцівники були відзначені титулами «Король» та «Королева» балу.

До складу компетентного журі увійшли начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Донецькій області Катерина Шнейдер, начальник відділу управління кадрового забезпечення обласного главку поліції Інеса Бріт, декан факультету № 2 ДЮІ Віктор Орлов та його заступник Сергій Пекарський.

Саме «дитячі» поліцейські є головними партнерами лігівців та в усьому підтримують своїх вихованців.

«Поліція завжди поруч з дітьми, ми не тільки правоохоронці, але й вчителі, друзі, напарники. А усі разом, об’єднавшись, ми можемо виховати покоління, яке буде правосвідомим, а головне – буде у безпеці», - зазначила Катерина Шнейдер.

Челендж «Лігівський бал» маріупольська молодь передала своїм колегам зі Слов’янської Ліги.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
1

Эта запись была размещена в рубрики: