Дитяче серденько живи! Долучайтесь до Всеукраїнської благодійної акції


По всіх регіонах України у період з 01 по 30 квітня 2019 року проходить XIV Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір коштів для придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень.

Акція ВБФ «Серце до серця» відбувається чотирнадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За роки діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на суму більше 35 млн. грн.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради запрошує жителів Слов’янська долучитися до акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом – «Дитяче серденько, живи!», та допомогти у придбанні кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень, адже надзвичайно важливою є підтримка кожного із нас і допомога у проведенні цього суспільно-важливого благодійного проекту.

Протягом квітня в Слов’янську скриньки акції встановлені в лікарнях, бібліотеці та молодіжному центрі «Платформа ініціатив Теплиця».

Також кожен бажаючий може самостійно перерахувати кошти на рахунок благодійного фонду.

Реквізити для перерахування благодійних внесків: ВБФ «Серце до серця» р\р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, код ЄДРПОУ 34354227. Найменування платежу: «Благодійний внесок для закупівлі медичного обладнання для м. Слов’янська, Донецької області»

 P.S. У 2018 році акція проводилась під гаслом «Почуй світ!», метою якої був збір коштів для придбання медичного обладнання для дитячих лікарень. У Слов’янську було зібрано 2725,00 (дві тисячі сімсот двадцять п’ять грн. 00 коп.).

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: