Штраф та депортація: У Слов’янську виявлений громадянин Азербайджану, який порушив міграційне законодавство України

 

На території нашої держави 27-річний чоловік незаконно перебував близько чотирьох років. Тепер на нього чекає штраф та депортація.

Порушник міграційного законодавства був виявлений співробітниками сектору превенції під час відпрацювання міста. Поліцейські встановили, що громадянин Азербайджану в'їхав на територію України ще у 2015 році, і з тих пір без відповідних документів мешкав у Слов'янську. 27-річний чоловік працював на ринку та мешкав у квартирі місцевої жительки.

Порушник був доставлений до міського відділу Державної міграційної служби України, де відносно нього склали протокол за статтею 203 КУпАП "Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України". Йому доведеться сплатити штраф у 1700 гривень та повернутись до своєї країни.

На його співмешканку також чекає адміністративна відповідальність. Жінка порушила вимоги ст. 205 КУпАП, згідно до якої при наданні житла іноземцю повинна була прийняти заходи щодо до його своєчасної реєстрації.

Нагадаємо, з 16 березня на території регіону тривають профілактичні заходи, які направлені на викриття порушників міграційного законодавства, а також іноземців, які впливають на криміногенну обстановку в регіоні.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: