Тактико-спеціальні навчання у Слов’янську. За безпеку виборчого процесу

Для того, щоб другий тур виборів Президента України пройшов без надзвичайних ситуацій та подій, фахівці ДСНС продовжують відповідні тренування на об'єктах, на яких будуть розташовані виборчі дільниці.

17 квітня у м. Слов’янську співробітники 6-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області провели тактико-спеціальні навчання у будівлі реєстрації актів цивільного стану, де планується розміщення виборчої комісії.


Відповідно до тактичного задуму навчань  - сталось коротке замкнення, де працює виборча комісія, внаслідок чого утворилось сильне задимлення, яке швидко поширювалося по приміщенням органу реєстрації актів цивільного стану. Виникла загроза життю і здоров'ю людей, що знаходилися в будівлі, а також загроза знищення документів та бюлетенів.

Про надзвичайну подію було негайно повідомлено до Служби порятунку, розпочалася евакуація людей, матеріальних цінностей та документів. Але співробітник виборчої комісії із-за щільного задимлення не зміг самостійно залишити будівлю.


На місце умовної події за лічені хвилини, прибули чергові караули підрозділів 6-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області. Вогнеборці оперативно провели евакуацію потерпілого на пожежі співробітника, встановили пожежний автомобіль на вододжерело, провели оперативне розгортання та розвідку осередку пожежі, приступили до гасіння умовної пожежі.

Для координації дій вогнеборці розгорнули штаб пожежогасіння
Завдяки злагодженим діям пожежу вдалося оперативно локалізувати і ліквідувати.

Проведення подібних навчань дозволяє пожежно-рятувальним підрозділам підвищити рівень взаємодії з іншими службами міста та відпрацювати кілька спеціальних тактичних схем з реагування.

Водночас особовий склад чергових караулів, на практиці вивчає планування об‘єкту, розташування шляхів евакуації та джерел протипожежного водопостачання, що дозволить у випадку реальної загрози діяти більш впевнено та ефективно.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
0

Эта запись была размещена в рубрики: