Виловили 3-х браконьерів. У Слов’янському районі пройшов сумісний рейд рибнагляду та поліції

 Протягом дня було виявлено трьох порушників, які займались незаконною діяльністю на місцевих водоймах. Їх притягнуто до адміністративної  відповідальності, знаряддя для лову риби вилучені.

 З 1 квітня на території регіону розпочалась масштабна природоохоронна акція "Нерест", що призвана запобігти вилову риби у період її розмноження. Від сумісних зусиль робітників Управління водних ресурсів та співробітників поліції залежить збереження рибних запасів у річках та озерах, а іноді - й існування деяких її видів.

У Слов'янському районі відбувся рейд, під час якого перевірки  на місцевих водоймах проводили представники рибнагляду та дільничні офіцери поліції.

Було складено два протоколи та постанову за статтею 85 КУпАП "Порушення правил використання об’єктів тваринного світу".

Порушниками виявились двоє мешканців міста Миколаївка та житель пгт Райгородок, які займались ловлею риби у водоймах поблизу свої населених пунктів. У них вилучено пристрої для лову (у більшості випадків - сітки "павук") та рибу.

Нагадуємо, що за використання всіх видів снастей для лову передбачається штраф у розмірі від 340 до 680 гривень, та додатково сплата збитку рибному господарству за кожну виловлену особину (незалежно від її ваги).

У період весняно-літньої заборони дозволяється любительське рибальство одним поплавком або донною вудкою з одним гачком, спінінгом з берега у спеціально визначених місцях.

Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
10
3

Эта запись была размещена в рубрики: