У бібліотеці Слов’янська відбудеться презентація історичного пригодницького роману «Татарський бранець» Василя Краса


17 квітня 2019 року о 13.00
в Центральній бібліотеці ім. М. Петренка м. Слов’янська відбудеться презентація історичного пригодницького роману «Татарський бранець» Василя Краса.

У романі зображена героїчна боротьба українського народу з татарськими поневолювачами у другій половині XVII ст. Прості люди, об’єднавшись, перемагають спільного ворога. В центрі твору – двоє підлітків, а саме: українець Максим Перепечай і поляк Янек Сулковський, яких поєднала лиха доля, а також відважний і розумний запорожець Тарас Завірюха зі своїми побратимами.

«…Завірюха брав участь у багатьох битвах, як під проводом самого Богдана, так і відомих полковників Хмельницького. Добре розумівся на тактиці бою, навчився використовувати особливості різного ландшафту собі на користь і на шкоду ворогам. Ось тому вже давно зажив величезної слави серед козаків низового братства. Давно б уже йому бути курінним отаманом, але спочатку полон у татар, потім рік у болгарських гайдуків Драгана Мінєва, а далі – два роки на службі у борзнянського сотника Петра Забіли…».

Роман розрахований на широку аудиторію читачів. Запрошуємо мешканців і гостей міста, шанувальників української літератури, членів літературних об’єднань, студентів, журналістів  відвідати презентацію та поспілкуватися з автором.

Організатори презентації: Центральна бібліотека ім. М. Петренка м Слов'янська

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: