«Собаку» безкоштовно покажуть у Слов’янську та районі

В рамках фестивалю «Слов’янська книжкова толока» ГО ПІ Теплиця організовує серію безкоштовних вистав «Собака» від Івано-Франківського Нового театру в закладах культури Слов’янського району.

А саме:

18 квітня о 14:30 Билбасівський центр культури та дозвілля, вул. Центральна, 168

19 квітня об 11:30 Маяківський сільський будинок культури, вул. Гагаріна, 3

20 квітня  о 13:00 Мирненський сільський будинок культури, вул. Б. Ніколюка, 27

21 квітня об 11:00 Сільський будинок культури і спорту с. Хрестище, вул.. миру, 9

Також відбудеться показ і в Слов’янську 20 квітня о 19:00 у платформі ініціатив «Теплиця»

Чому ми обрали райони?

На сьогодні ми бачимо ситуацію з розвитком культурі в регіоні такою, яка потребує розвитку. Не маючи жодного театру в області, окрім художньої самодіяльності,Донеччина відчуває культурний голод. Звісно є театральні трупи, які приїздять на гастролі. Але. Переважно. Це більші міста та і вистави не є безкоштовними. В маленькі міста, райони і селища залишаються без можливості розвивати сучасний театральний смак.

Саме тому ми обрали селища, що розташовані навкруги Слов’янська для проведення промотору в рамках найбільшої культурної події Слов’янська і району – фестивалю «Слов’янська книжкова толока», який організовується разом з партнерами.

Такі заходи сприяють зацікавленості в сучасному мистецтві пересічних мешканців, а також допомагають підвищувати рівень підготовки місцевих самодіяльних гуртків.

За годину на сцені розгортається трагічна драма трьох живих істот: він – одвічно зайнятий обслуговував залізничних холодильників, вона – приймальниця у закладі для утилізації тварин і собака булька, яку чи то викинули чи то загубили. Чоловік привів собаку, щоб приспати, бо не має з ким її залишити під час від’їздів. Чи є в житті обставини. Щоб виправдати такий вчинок?

Вистава «Собака» розрахована на вік, від середньої школи і для всіх охочих.

На всі заходи вхід вільний

Проект реалізується ГО Платформа Ініціатив Теплиця за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Катерина Гончар,
PR-менеджер
Платформи ініціатив «Теплиця»

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: