Слов’янські поліцейські розшукали неповнолітніх, які майже чотири дні були відсутні дома


Про зникнення 14 – річної дівчини батьки повідомили поліцейським лише через добу. Розшукувана була знайдена в Бахмуті разом зі своєї неповнолітньою подругою, про зникнення якої батьки і не збиралися заявляти в поліцію.

В поліцію звернулася жителька Слов'янська та повідомила, що її неповнолітня донька вже добу відсутня дома. Дівчина пішла до школи і не повернулася. Телефону з собою вона не мала.

Поліцейські одразу розпочали комплекс розшукових заходів: опитали однокласників, знайомих, перевірили контакти в соцмережах, розіслали орієнтування на всі блокпости та суміжні органи. Пошуки тривали три дні і не припинялися ні на хвилину. Як виявилося, вона втекла не сама, а зі своєю 14-річною подругою.

За цей час оперативники перевірили безліч інформації про їх можливе місце знаходження, опитали десятки ймовірних свідків - правоохоронці йшли по слідах втікачок. І, зрештою, знайшли їх в Бахмуті.

Поліцейські встановили, що в день зникнення подруги електричкою поїхали в Лиман, а звідти попутками добралися до Бахмута. Про те, що одну з них шукають поліцейські, вони дізналися від друзів в соцмережі, але повертатися додому дівчата не планували.

Оперативникам подруги розповіли, щоб обірвати «всі кінці» вони видалили всі свої акаунти з соціальних мереж. А щоб ввести поліцейських в оману, вони всім написали, що вони в Слов'янську.

Батьки притягуються до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
4

Эта запись была размещена в рубрики: