Майстерні писанки до Великодня від Книгарні “Є” у Слов’янську

 

Суботній день 13 квітня багатьом малюкам запам'ятається, мабуть, надовго.

Саме дітлахи, які прийшли того дня до книгарні "Є", змогли відчути себе і художниками, і народними вмільцями. Саме тут проходив майстер-клас з розмальовування писанок.

До свята Великодня, хлопчаки й дівчата зможуть вланоруч зробити яскраві писанки, що безумовно стануть прикрасою стола. В цьому їм допомогли дорослі з книгарні "Є". Дай бог їм здоров'я. Вийшло весело й яскраво. І це чудово...

Ось як пише про цей захід Катерина Гончар, Art-менеджер книгарні «Є» у Слов’янську: "Цього разу робили великодні кошики, прикрашали яєчка аж трьома способами на вибір. Атмосфера креативу, творчості і хорошого настрою панувала в Книгарні «Є» протягом години. Звісно, хлопчакам треба більше місця для пустощів, але тісне сусідство з Кгигами зачаровувало і додавало бажання приходити сюди ще. Оскільки – ця Книгарня – Є!"

Дуже тішить, що сьогодні, в суботній вихідний день діти, об’єднавшись з матусями і бабусями, вчительки зі своїми учнями, хороші подружки одна з одною, проводять свій час, надихаючись новими знаннями і вміннями! Наступної суботи чекаємо саме вас! - запрошують у Книгарні Є.

Валерій Нікітін, кореспондент "ДС"
Фото Едуард Торський


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
6
2

Эта запись была размещена в рубрики: