Чому я обираю Агро? Слов’янський аграрний коледж запрошує на День відкритих дверей

20 квітня Слов’янський аграрний коледж запрошує на День відкритих дверей всіх, хто хоче зробити свідомий вибір і долучитися до перетворень в агросвіті України.

Чому саме Агро? Саме таке питання ставлять перед собою наші майбутні студенти. Хтось знаходить відповідь на це питання ще до вступу, бо змалечку виріс в сільськогосподарському краї. А хтось знаходить її вже ставши студентом нашого коледжу.

В пошуках відповіді студенти ВСП «Слов’янський коледжу ЛНАУ» долучилися до Всеукраїнського конкурсу есе «Чому я обираю Агро?». Він проводиться онлайн-виданням AgroPortal.ua з метою почути від студентів та донести до загальної аудиторії, що працювати в агросфері – перспективно. Найкраще есе представила студентка ІІІ курсу економічного відділення Юлія Потапова, сподіваємося, що її думки поділяють не лише студенти, але і всі аграрії України.

Ви коли-небудь відчували себе частиною чогось грандіозного? Такого, що захоплює цілком і не дає спокійно дихати? Зі мною це трапилось майже три роки тому, коли я ступила до лав студентів-аграріїв Слов’янського аграрного коледжу, що став моєю другою домівкою.

«Чому ж саме агро?» - спитаєте ви. Тому, що саме ця сфера є рушійною в економіці нашої держави, саме тут можна втілити в життя інноваційні стартапи і реалізувати найкреативніші ідеї. Особисто я впевнена в своїх силах і хотіла б, щоб молоді в аграрному секторі було якнайбільше.

Свіжі сили та молода кров здатні зцілити агросвіт України і підняти його на новий рівень. Стипендії і гранти для обдарованих студентів, агростажування у кращих світових виробників дозволять молодим українським фахівцям зробити країну конкурентоспроможною на світовому ринку.

Я вірю, що Україна вже зробила великий крок у безхмарне майбутнє, в якому мені належить не остання роль!

***

Слов’янський аграрний коледж ЛНАУ робить все можливе, щоб виправдати такі сподівання, і результати його діяльності це підтверджують. Серед 106 аграрних коледжів і технікумів України він посідає 33 місце за контингентом студентів, а на Донеччині є беззаперечним лідером аграрної освіти.

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: