Вони були першими… До 5-ї річниці початку АТО на Сході України

З нагоди 5 річниці з початку АТО на Сході України відбулися заупокійні служби біля 27 памятних знаків на місцях загибелі військових, які приймали участь у звільненні Слов'янська та Краматорська від проросійських окупантів в 2014 році.

Службу провели ієромонахи Васильянського Чину УГКЦ, та иеромонах Православної церкви України парафії Всіх святих отець Владислав.

Протягом 5 років силами волонтерів та військовослужбовців встановлені та благоустроєні 27 памятних знаків у м. Слов'янську та Слов'янському районі, та створений Меморіальний комплекс "На горі Карачун".

Особлива подяка родині скульпторів Рожик з міста Коростишів, які допомогли встановити та облаштувати 27 памятних знаків на благодійній основі, Донецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства, ДП "Словянський лісгосп", ГО "Ділове Сприяння", ГО "Другий фронт", ГО "Наш дім Слов'янськ", ООО "СДС", Слов'янській міській бібліотеці, Андріївській селищній раді, родинам Івлєвих (Слов'янськ) та Богач (м. Дніпро), представникам Греко-католицької церкви м. Львова.

Волонтери щиро вдячні керівництву НГУ, в/ч 3035,  ЦСО "Альфа СБУ", 95 ДШБ, Слов'янському ДСНС в Донецькій області, які допомогли встановити та підтримують благоустрій пам'ятних знаків протягом п'яти років.

Захід проводився за ініціативи київського волонтера Марини Квітки.

Нагадаємо, що 5 років тому, 14 квітня 2014 року  в.о. Президента Олександр Турчинов підписав указ 405/2014 про початок антитерористичної операції на Сході України. АТО тривало до 30 квітня 2018 року

7
2

Эта запись была размещена в рубрики: