Поліція вилучила патрони, які зберігав у попільниці в своєму будинку житель Слов’янська

Під час спілкування з правоохоронцями чоловік "пригадав" про боєприпаси, що знайшов раніше та приніс додому. Спецзаходи з добровільного роззброєння триватимуть до кінця квітня. Мешканці області здають мисливські рушниці та револьвери, гранати, набої та засоби ініціювання вибуху.

Повідомлення про зберігання набоїв співробітники поліції Слов'янська отримали при встановленні свідків майнового злочину. Під час спілкування з одним із мешканців міста, правоохоронці повідомили, що на території Слов'янської оперативної зони проходить "Місячник добровільної здачі зброї та вибухівки", після чого поцікавились наявністю заборонених предметів.

58-річний чоловік добровільно видав поліцейським 40 патронів різного калібру, які протягом кількох місяців знаходив в околицях гори Карачун. Небезпечні предмети він тримав в одній з кімнат його будинку, в попільниці.

Боєприпаси було вилучено.

Згідно з законодавством громадяни, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухові речовини чи пристрої, звільняються від кримінальної відповідальності за ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України. Мешканцям, які незаконно зберігають вдома зброю, загрожує до 7 років позбавлення волі.

Поліція нагадує, що будь-яка зброя є джерелом небезпеки. Тільки один патрон може позбавити життя людини, а корпус гранати Ф-1 розривається майже на 300 важких осколків, швидкістю близько 730 м/с.

Усього за перші 10 днів до поліції Донецької області здано майже 150 одиниць зброї, з яких 96 - нарізна армійська, мисливська та гладкоствольна зброя, 38 - газові пістолети та револьвери, 5 - холодна зброя.

Також громадяни позбулись 70 гранат, 19 снарядів, майже 10 тисяч засобів ініціювання вибуху (шахтні детонатори) та більше 8 тисяч набоїв до зброї армійського та мисливського зразка.

Найчастіші пояснення під час звернень: небезпечні предмети були знайдені, подаровані або дісталися у спадок.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися за номером 102 або до найближчого підрозділу поліції.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: