Професійний досвід на своїй землі: Слов’янський аграрний коледж повертається на свої поля

Як повідомлялося раніше, Слов’янському аграрному коледжу через Верховний Суд України вдалося повернути 616 га земельних угідь учбового господарства, які майже три роки перебували в стані захоплення рейдером. Тож тепер коледж має можливість обробляти свої землі і навчати на них студентів в реальних виробничих умовах.

На технічному відділенні триває навчальна практика з експлуатації машин та обладнання. Студенти, під наглядом майстрів виробничого навчання і викладачів відпрацьовують практичні навички з комплектування машинно-тракторних агрегатів, їх налаштування на задані режими роботи і виконання з їх допомогою механізованих сільськогосподарських робіт.

 

Так, 10 квітня студенти груп 1М916 і 2М916 відпрацьовували навички роботи на агрегатах для сівби зернових культур. На навчально-дослідному полі висівали ярий ячмінь сорту «Донецький-14» (1 репродукція). Заняття на навчально дослідному полі дають студентам можливість отримати саме ті практичні навички, які їм знадобляться в майбутній професійній діяльності


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
20
0

Эта запись была размещена в рубрики: