Фальсифікат, метал та самогон. Слов’янські правоохоронці провели відпрацювання сіл Прелесне та Майдан

 Співробітники поліції перевіряли власників зброї, слідкували за дотриманням ПДР та відвідували торгівельні заходи - із метою виявлень порушень правил торгівлі.

Останнім часом до Слов'янського відділу стали надходити звернення про порушення, що ніби то відбуваються на території означених населених пунктів.

За словами одного з місцевих мешканців, у селах відбувається виготовлення та реалізація фальсифікованих спиртних напоїв підприємцями, продаж алкоголю та сигарет в магазинах неповнолітнім, незаконна діяльність пунктів по прийому металобрухту, самогоноваріння.

На підставі отриманої інформації керівництвом територіального підрозділу було прийняте рішення про профілактичне відпрацювання сіл Прелесне та Майдан.

Протягом дня співробітники сектору превенції відвідували місцеві магазини, де перевіряли належну документацію та оглядали підсобні приміщення, проводили бесіди з працівниками та відвідувачами торгових закладів - у результаті фактів зберігання та реалізації підробленого алкоголю виявлено не було.

Не підтвердилась інформація і про діяльність пунктів незаконного прийому металобрухту за адресами, вказаними заявником.

Місцеві жителі також запевнили поліцейських у відсутності фактів продажу нелегального алкоголю та інших вищезазначених фактів.

Крім цього правоохоронці відвідували за місцем мешкання власників зброї та родини із дітьми, що відносяться до категорії "складні життєві обставини", здійснювали патрулювання та контроль за дотриманням правил дорожнього руху. При цьому було складено 3 протоколи за різними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

 Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
3
9

Эта запись была размещена в рубрики: