«Зоряні малята» Донеччини

Творчі виступи конкурсантів у Дружківці оцінювали хореограф проекту «Танцюють всі», педагог з вокалу в Х-Фактор 5 та Євробачення, київський композитор та солістка театру сучасної класичної хореографії «Аніко балет»

6-го квітня в Дружківці за підтримки Управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації відбувся грандіозний фестиваль «Зоряні малята» - дітлахи віком від 3-х до 7-ми років продемонстрували свої творчі досягнення. Для них це були одні з перших виступів на великій сцені, які пройшли надзвичайно зворушливо!

-        Фестиваль «Зоряні малята», який проходить вже 10 рік поспіль ми започаткували, коли побачили скільки талановитих малюків виступали в рамках фестивалю «Зірки та зіроньки». Але журі не могли порівнювати 3-річних та 17-річних виконавців, тому й прийшла ідея започаткування окремого фестивалю для талановитих малюків, - розповіла засновник «Зоряних малят» та директор Всеукраїнського благодійного фонду «Зірки та зіроньки» Людмила Черниченко.

Головний спеціаліст відділу мистецтв та навчальних закладів Управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації Ольга Буличова відмітила, наскільки важливо розвивати творчі здібності дітей і підтримувати їхні прагнення до самореалізації.

Наталя Боровська,
менеджер ГО "Точка доступу"


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
2
0

Эта запись была размещена в рубрики: